Społem - Sponsorem!

b_200_125_16777215_0___images_stories_futsal2012_1.jpg

PSS wspiera futsal

Od niedawna na boisku hali widowiskowo sportowej piłkarki MOSiR Społem w futsalu grają w koszulkach z logo Społem PSS Siemiatycze.

- Czyżby firma zajęła się sponsoringiem w sporcie? – zapytałem prezes Marię Michaluk.

- Generalnie jako spółdzielnia angażujemy się w życie lokalne naszego miasta. Kierujemy różne formy wsparcia. Również w kierunku sportu. Jest to sponsoring połączony z promocją i marketingiem. Otwarci jesteśmy szczególnie do tych, którzy do nas zwracją się o pomoc.

- Koszulki zawodniczek to rzeczowe wsparcie?b_200_125_16777215_0___images_stories_futsal2012_2.jpg

- Tak. Choć nie tylko, bo niekiedy wspomagamy finansowo. W tym sportowców. Staramy się robić coś bez rozgłosu, ale satysfakcja z dobrze wypełnionego obowiązku jest dla nas nagrodą. A kierujemy wsparcie min. w kierunku organizacji sportowych, szkół, stowarzyszeń, do ludzi bezdomnych.

- Szczególne zainteresowanie futsalem dziewcząt?

- W ramach sponsoringu za ustalone świadczenia wzajemne zakupiliśmy stroje sportowe dla sekscji futsalu kobiet. Poszliśmy w tym kierunku może dlatego, że to są kobiety.  A nasza spółdzielnia to także przede wszystkim panie. Generalnie, Społem PSS to swoista wspólnota pracowników i klientów, firm, instytucji. Wypracowanymi środkami dzielimy się z potrzebującymi. Oczywiście swoje logo chcemy promować. Bo nasz znak ma swoją tradycję w mieście i środowisku. Nasze podatki zostają w Siemiatyczach. I o tym należy pamiętać.

- Drużyna z waszym logo dobrze poczyna na boisku.b_200_125_16777215_0___images_stories_futsal2012_3.jpg

- Cieszę się z tego. Bo to jakby znak, że jakość, dobre wyniki nasze spółdzielni są przekuwane na dobre wyniki drużyny futsalu. Można powiedzieć o tym, że wiemy co i jak wspierać. Dlatego będziemy trzymać kciuki za to, aby także na boisku było coraz więcej dobrych wyników.

Drużyna U-16 MOSiR Społem Siemiatycze wygrała 23 grudnia na wyjeździe z seniorkami TUR Bielsk Podlaski 9:3 grającymi na boiskach trawiastych w III lidze międzywojewódzkiej kobiet. Był to mecz w ramach przygotowań drużyny siemiatyckiej do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 9-10 lutego w Siemiatyczach. Zajęcia z drużyna MOSiR Społem prowadzi Rafał Karolczuk.

„Każde zwycięstwo z Bielskiem cieszy” dodał jeden z siemiatyckich działaczy.

JP, fot. JP

żródło: Głos Siemiatycz

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości